تجهیز خانه بهداشت گورک توسط شرکت داروسازی عبیدی

7 اسفند 1400
شرکت داروسازی عبیدی در هفتادوپنجمین سال تاسیس خود اقدام به تجهیز ۷۵ خانه بهداشت در کشور نمودند.

شرکت داروسازی عبیدی در هفتادوپنجمین سال تاسیس خود اقدام به تجهیز ۷۵ خانه بهداشت در کشور نمودند که بدنبال رایزنی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان و اداره خیرین سلامت دانشگاه خانه بهداشت تازه تأسیس گورک خورشیدی در فهرست تجهیز توسط این شرکت قرار گرفت و در روز شنبه ۷ اسفندماه ۱۴۰۰ با افتتاح خانه بهداشت این روستا ، تجهیزات اهدایی این شرکت تحویل این مرکز شد.
در این مراسم که معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و رئیس اداره سازمان‌های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه، ریاست شبکه بهداشت شهرستان تنگستان ،مسیولین محلی و نمایندگان داروسازی عبیدی حضور داشتند .
رییس اداره سازمان‌های مردم نهاد و خیرین سلامت اظهار داشت انجام اینگونه کارهای خیرخواهانه نشان از زنده بودن افراد هست که درد و آلام جامعه درک کرده و اقدام به امورخیرخواهانه می‌کند در غیر اینصورت انسان به ظاهر زنده هست.
آقای جعفریان، مسئول روابط عمومی و نماینده شرکت دارو سازی عبیدی نیز گفتند: شرکت عبیدی در هفتادوپنجمین سال تاسیس خود اقدام به تجهیز ۷۵ خانه بهداشت در کشور نموده که خانه بهداشت گورک خورشیدی هفتادویکمین از این خانه ها می باشد.
این شرکت در قالب مسئولیت اجتماعی وظیفه خود می‌داند که به فکر کارهایی باشد که ضمن انتفاع عمومی باعث ارتقای سلامت در دورترین نقاط کشور شود.
وی برنامه بعدی این شرکت را سرمایه گذاری در آموزش سلامت عنوان نمود و ابراز کردند که برای این  حرکت دستان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر رو به گرمی می فشاریم.


کلمات کلیدی:
شرکت.داروسازی.عبیدی     خانه.بهداشت.گورک.خورشیدی     خیرین    

تاریخ بروز رسانی:   8 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >